Biz Kimiz?

Bursa'da mobil aracımız ile ücretsiz ölçü alımı, keşif ve evde sunum hizmetleri mevcuttur. İstek doğrultusunda diğer şehirlerdeki müşterilerimizi de ziyaret edebilmekteyiz.

Bursa merkezli Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerinde faaliyet gösteren KAHRAMAN TEKSTİL bünyesinde yer alan KAHRAMAN PERDE SHOWROOM ile birçok çeşit ürün ve sayısız model imkânı sunmaktayız.

Bursa'nın her yerini kapsayan mobil araç hizmet ağımızın yanı sıra Türkiye'nin diğer şehirlerinden müşterilerine de güler yüzlü ve sonsuz güvence ile hizmet vermektedir.

PERDENİN HAYATIMIZDAKİ YERİ VE ÖNEMİ

Evlerimizi ve yaşadığımız diğer mekanları giydirirken perdeye sıra geldiğinde şöyle bir duraklar, düşünürüz. Perdemiz süsleyici özellikten öte geçmelidir. Bizim dışarıyla kopmamızı sağlamalı ve dışarıya bakılan pencerede bir sahne önü gibi hayal edilmelidir. Öyle ya! İstediğimizde perdemizi açıp kenarlarda zarifçe toplayıp ince tül arkasında dışarıya bakarken, sokağımızı, karın lapa lapa yağışını ardından açan güneşi, gökyüzünün maviliğini seyrederken kurduğumuz hayallerle ayrı bir keyif almaz mıyız?

Bazen de sımsıkı kapattığımız perdeler ile yarattığımız gizli dünyada kendimizle veya sevdiklerimizle sınırsız özgürlükleri yaşamanın tadını çıkartırız. Perdeler sadece estetikle kalmaz dış dünya ile geçişi sağlayan çok kolay ancak bir o kadarda önemli unsurdur. Yeri gelir bir sinema perdesidir kıpkırmızı kadifeden, oynayacak filmi merak ettirir. Yeri gelir tiyatro sahnesinin iki bileşik kanadıdır. Gong sesi ile yana açılır. Oyun onunla başlar onun kapanması ile biter. Bazen saray salonlarını süsler, renkli ipekler ile tarih kokarak günümüze ulaşır. Bazen ince ince işlenmiş sevdalı öykülerle süslü gelin çeyizi olur asılır. Bazen değişmesi gerekir ev değişikliği ile, bazen de eskir!

Perdeler evlerin ruhunu yansıtır. Nerede kullanılırsa kullanılsın kapanan perdelerin her zaman açılacağı anlar vardır. Önemli olan doğru zamanda açılıp görmemiz ve hissetmemiz gereken anlarda bizimle olmasıdır.